Oferta pracy

Konstruktor

Miejsce pracy: Targowisko (pow. wielicki)

Opis stanowiska:

  • Projektowanie konstrukcji stalowych – osprzętu maszyn budowlanych
  • Projektowanie konstrukcji blachowych – części maszyn
  • Wykonywanie rysunków wykonawczych i właściwe archiwizowanie ich
  • Bieżący nadzór nad wykonywaniem podzespołów projektowanych urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne. Mile widziane Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne.
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej.
  • Znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn.
  • Dobra znajomość oprogramowania z rodziny produktów firmy AUTODESK (Inventor, AUTOCAD, Vault,)

Oferujemy:

  • Bardzo ciekawą pracę pełną wyzwań.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
  • Szkolenia i pomoc w ciągłym rozwijaniu się.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z dopiskiem :

Kontakt / zapraszamy

TOKFREZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Targowisko 559, 32-015 Kłaj
Małopolska
NIP 868-111-68-18
REGON 852735319

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, z chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@tokfrez.pl

W przypadku szczegółowych zapytań, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszym specjalistów, których listę znajdą Państwo pod w zakładce formularz kontaktowy

Mogą zainteresować Cię także:

Przedłużenia wysięguŁyżkiMaszyny do 9 tonZęby zrywające ripperyManipulatory spawalniczeŁyżki do skarpowaniaŁyżka z wypychemSkarpowa ażurowaMinikoparkiPrzystawka niwelującaKarczownik do maszyn powyżej 9 tonChwytakiWidły koparkoweMaszyny powyżej 25 tonGrabie do roślin rzecznychŁyżki do kopaniaKarczownikiTyp Chwytak do rur i prętówChwytak do podkładów kolejowychŁyżka do BIG-BAG
Skarpowa ażurowaŁyżka do BIG-BAGŁyżka trapezowaKciuk dociskowy hydraulicznyMinikoparkiŁyżka trapezowaChwytak pięciopalczastyWyburzeniowo - sortującyRamki, płyty montażoweWersja na 1 siłownikuTiltraton głowica wychylno-obrotowaŁyżka skandynawskaPrzedłużenia wysięguWyburzeniowo - sortującySkarpowa ażurowaTyp Skarpowa ażurowaMinikoparkiMinikoparkiTyp Wyburzeniowo - sortującyMinikoparki

wczytywanie

do_gory