Polecamy

Firma Usługowa CATKOP oferuje: sprzedaż kruszyw drogowych, sprzedaż kamienia łamanego, wynajem sprzętu budowlanego, transport materiałów sypkich, transport maszyn, prace ziemne i drogowe.
SYSTEM-DROB w Lubomierzu SPÓŁKA JAWNA to firma która działa na rynku krajowym od 1991 roku. Do 2010 firma prowadziła działalność pod nazwą EKO-DRÓB s. c. Jest to firma rodzinna: Pawła Łosiowskiego, Wojciecha Łosiowskiego i Bogdana Rojowicza. Zajmuje się hodowlą, ubojem i dystrybucją drobiu.
Firma specjalizuje się w oprawie dekoracyjnej kwiatami – wszelkich imprez okolicznościowych takich jak wesela, śluby, komunie, chrzciny, rocznice, eventy, pogrzeby. Tworzymy również dekoracje świąteczne i okolicznościowe na bale sylwestrowe, karnawałowe, studniówki. W zakresie tworzonych dekoracji wykonujemy ręcznie liczne ozdoby, w tym m. in. dekoracje stołów z owoców i warzyw, biżuterię kwiatową.
Wyróżnia nas kreatywność, duże wyczucie estetyczne poparte wykształceniem plastycznym, oryginalność i kompleksowość. Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą czerpiącą z wieloletniego doświadczenia.
  Firma VIA CRACOVIA Inny Sposób Podróżowania działa w obszarach turystyki, edukacji i kultury oraz szeroko pojętej organizacji czasu wolnego.
Kreujemy rozwiązania na miarę współczesnego świata, oparte na najnowszych formach spędzania czasu. Nasze projekty i programy są "szyte na miarę", zawsze dostosowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.
  Jesteśmy firmą świadczącą usługi komputerowe, takie jak: naprawa komputerów, naprawa laptopów, instalacja różnego rodzaju urządzeń jak i sterowników, budowa sieci komputerowych, tworzenie stron internetowych, odzyskiwanie danych dla klientów indywidualnych oraz firm.
  Gazeta Łapanowska wydawana jest nieprzerwanie od 2007 r. Powstała dzięki inicjatywie młodych ludzi, którzy zdecydowali się wyraźnie zaangażować w życie społeczności swojej gminy. Od tamtego czasu co kwartał pojawia się czasopismo, które zwraca uwagę na lokalne problemy, przypomina o historii miejscowości i gminy, a także angażuje mieszkańców do czynnego udziału w życiu publicznym.
  Celem naszej firmy jest udostępnienie Państwu za pomocą naszego Centrum Ogrodniczego wielu gatunków roślin. Stworzymy indywidualny projekt oraz zapewnimy pomoc w realizacji i pielęgnacji państwa ogrodu.
Wystarczy naprawdę niewielki skrawek ziemi, balkonu albo tarasu żeby stworzyć sobie własną Oazę Zieleni.
Nowe samochody dostępne od ręki. Wyszukaj najatrakcyjniejszą ofertę u dealerów z całej Polski – wszystkie marki, samochody osobowe, dostawcze. Kredyt, leasing. Możesz za pomocą jednego maila przesłać zapytanie o skonfigurowany samochód do wszystkich dealerów danej marki zarejestrowanych na portalu i otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę na zakup.
Zajmujemy się profesjonalnym doborem części do maszyn budowlanych JCB, CAT, CASE i inne.
Wystarczay nam podać numer maszyny a my dobierzemy odpowiednie elementy.
U podstaw działalności naszej firmy leży przekonanie, że zadowolenie Klienta jest wartością nadrzędną, wokół której koncentrują się plany naszego działania naszej firmy.
Pomagamy w załatwieniu formalności kredytowych i leasingowych.
  Firma EURO-MASZYNY.PL działa na rynku już ponad 10 lat. Zdobyte doświadczenie zapewnia profesjonalną obsługę związaną z sprowadzeniem oraz transportem maszyn budowlanych do kraju, finansowaniem i formalnościami urzędowymi.
Nasza oferta obejmuje urządzenia i maszyny następujących typów: koparki kołowe, koparki gąsienicowe, ładowarki czołowe, spychacze, walce, samochody ciężarowe typu wywrotki i inne, a wśród nich urządzenia uznanych na rynku marek takich jak: CATERPILLAR (CAT), CASE, J.C.B., FERMEC, KOMATSU, BOMAG, ATLAS, ZEPPELIN, LIEBHERR i inne.
  Bazując na długoletnim doświadczeniu, fachowej wiedzy naszego zespołu oraz szerokim rozeznaniu branży transportowej zapewniamy naszym klientom optymalne rozwiązania logistyczne oraz wysoką jakość świadczonych usług. Działamy z myślą o klientach i dla klientów. Kreujemy elastyczne rozwiązania, zamieniające idee w konkretne rezultaty biznesowe. To co nas wyróżnia to szybkość podejmowania decyzji, elastyczność.
Potrzeba coraz szybszego przepływu towarów w łańcuchu dostaw to wyzwania których się podejmujemy z pełnym zaangażowaniem.OFERUJEMY:

 • transport krajowy/ międzynarodowy
 • spedycja
 • pośrednictwo przy przewozie rzeczy
 • logistyka
 • magazynowanie
 • dystrybucja
 • transport specjalistycznych materiałów sypkich (silosy wielokomorowe, wywrotki do 60 m3, walkingfloor)
 • transport z windą przeładowczą (do 18 epal)
 • exspres bus – do 1,5 t -24h cała Europa)
 • Przesyłki paletowe
inoxPOL – producent wyrobów ze stali nierdzewnej i polietylenu. Sklep internetowy inoxPOL powstał z myślą o osobach prywatnych, inwestorach, podwykonawcach oraz przedsiębiorcach, oferując im szeroką gamę towarów i usług w zakresie wykonawstwa i sprzedaży: wyrobów oraz konstrukcji ze stali szlachetnych. Jako wiodący producent spersonalizowanych wyrobów ze stali nierdzewnej w tym również komponentów do mebli i gastronomii oferuje m. in. :

 • Skrzynki rewizyjne
 • Wyroby neutralne
 • Skrzynki na listy
 • Drzwi rewizyjne
 • Obudowy
 • Skrzynki instalacyjne
W procases.pl zajmujemy się produkcją profesjonalnych skrzyń transportowych w technologii flight cases.
Oferujemy futerały na instrumenty muzyczne, walizki, racki oraz skrzynie transportowe do wszelkich zastosowań. Projektujemy kejsy na indywidualne zamówienie dla profesjonalistów z każdej branży, gdzie zachodzi potrzeba bezpiecznego transportowania delikatnych na uszkodzenia urządzeń oraz materiałów.
Firma WIATMAX zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych m.in. wiaty blaszane, blaszaki - garaże blaszane, hale blaszane, bramy garażowe, wiaty na drewno, wiaty śmietnikowe, oraz pomieszczenia na indywidualne zamówienia.

Kontakt / zapraszamy

TOKFREZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Targowisko 559, 32-015 Kłaj
Małopolska
NIP 868-111-68-18
REGON 852735319

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, z chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@tokfrez.pl

W przypadku szczegółowych zapytań, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszym specjalistów, których listę znajdą Państwo pod w zakładce formularz kontaktowy

Mogą zainteresować Cię także:

Przystawka niwelującaPodwozia kolejoweŁyżkiTyp Typ Karczownik hydraulicznyKarczownikiTyp Maszyny do 9 tonWersja na 2 siłownikachŁyżka trapezowaMaszyny powyżej 25 tonTyp Widły koparkoweMinikoparkiChwytak do podkładów kolejowychManipulatory spawalniczeKciuk dociskowy hydraulicznyWymieniacze podkładów kolejowychŁyżki do skarpowaniaZ głowicą wychyłu
Chwytak pięciopalczastySzczęki do recyklingu pojazdówTiltraton głowica wychylnaChwytak do podkładów kolejowychTiltraton głowica wychylnaPodwozia kolejoweWyburzeniowo - sortującyChwytak pięciopalczastyTyp Zęby zrywające ripperyMaszyny powyżej 25 tonPłaszcze okołkowaneTiltraton głowica wychylnaWersja na 2 siłownikachMinikoparkiSkarpowa ażurowaTiltraton głowica wychylnaTiltraton głowica wychylnaWersja na 2 siłownikachRamki, płyty montażoweTyp Tiltraton głowica wychylna
wczytywanie

do_gory