wczytywanie strony...
Zamówienia LAB Fundusze Europejskie

Historia firmy

TokFrez jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w produkcji łyżek  trapezowych, skarpowych i hydraulicznych oraz ramion Long Reach w Polsce.

W ciągu prawie 20 lat nieprzerwanego rozwoju, przedsiębiorstwo sięgnęło pozycji lidera rynkowego, co było możliwe m.in. za sprawą profesjonalnego zespołu specjalistów, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rzetelnego podejścia do Klientów i partnerów biznesowych.

Jako producent osprzętu do maszyn budowlanych, zaczynaliśmy ponad 18 lat temu.

Naszą działalność uruchomiliśmy w połowie 2004 r. Pomysłodawcą i założycielem marki TokFrez był Dariusz Zduleczny, którego zaangażowanie i wieloletnia pasja przerodziły się z niewielkiego, zakładu do przedsiębiorstwa zatrudniającej kilkudziesięciu specjalistów. Przełomowy moment w historii firmy TokFrez przypada na budowę pierwszej, dużej i bogato wyposażonej hali produkcyjnej, dzięki której firma zaczęła rosnąć znacznie szybciej od konkurencji.

Wraz z upływem czasu, TokFrez sukcesywnie rozwija zaplecze techniczne, na które składa się cały park technologiczny z nowoczesnymi, wydajnymi urządzeniami i maszynami. W efekcie, nasza jakość produktów i usług sukcesywnie rośnie.

W 2010 r. zdecydowaliśmy, że jako producent osprzętu maszyn budowlanych, zajmiemy się także produkcją profesjonalnych, dopasowanych na miarę potrzeb naszych Klientów wysięgów Long Reach oraz przedłużeń ramion koparek o mniejszych i większych gabarytach. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka dbałość o jakość wprowadzanego przez naszą firmę produktów sprawiły, że dziś – TokFrez należy do ścisłej czołówki wytwórców tego typu osprzętu w skali całego kraju i Europy. Z naszej oferty korzystają zarówno odbiorcy instytucjonalni, jak i małe, średnie oraz największe przedsiębiorstwa.


Mimo wieloletniej obecności na rynku, nadal chcemy się rozwijać

Dziś, po prawie 20 latach od chwili wprowadzenia TokFrez na polski rynek, nie zwalniamy tempa i rozwijamy się równie dynamicznie, jak jeszcze na samym początku naszej przygody, kiedy staraliśmy się o wypracowanie pierwszego miejsca w kategorii wiodącego producenta osprzętu do maszyn budowlanych w Polsce i Europie.

Dziś wierzymy, że przez te wszystkie lata udało się nam wypracować markę godną zaufania, która ma za sobą nie tylko odpowiednie zaplecze technologiczne, ale i zespół specjalistów, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. To jednak nie koniec naszego rozwoju, jesteśmy na etapie wprowadzania robotyzacji zakładu, przyczyni się to do pozyskania kolejnych klientów zagranicznych i krajowych.


Najważniejsze daty

Pozycjonery spawalnicze

Odwiedź stronę naszej marki: www.pozycjoneryspawalnicze.pl

Zadaj pytanie