Historia firmy

TokFrez jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w produkcji łyżek  trapezowych, skarpowych i hydraulicznych oraz ramion Long Reach w Polsce.

W ciągu ponad 10 lat nieprzerwanego rozwoju, przedsiębiorstwo sięgnęło pozycji lidera rynkowego, co było możliwe m.in. za sprawą profesjonalnego zespołu specjalistów, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rzetelnego podejścia do Klientów i partnerów biznesowych.

Jako producent osprzętu do maszyn budowlanych, zaczynaliśmy ponad 15 lat temu.

Naszą działalność uruchomiliśmy w połowie 2004 r. Pomysłodawcą i założycielem marki TokFrez był Dariusz Zduleczny, którego zaangażowanie i wieloletnia pasja przerodziły się z niewielkiego, zakładu do przedsiębiorstwa zatrudniającej kilkudziesięciu specjalistów. Przełomowy moment w historii firmy TokFrez przypada na budowę pierwszej, dużej i bogato wyposażonej hali produkcyjnej, dzięki której firma zaczęła rosnąć znacznie szybciej od konkurencji.

Wraz z upływem czasu, TokFrez sukcesywnie rozwija zaplecze techniczne, na które składa się cały park technologiczny z nowoczesnymi, wydajnymi urządzeniami i maszynami. W efekcie, nasza jakość produktów i usług sukcesywnie rośnie.

W 2010 r. zdecydowaliśmy, że jako producent osprzętu maszyn budowlanych, zajmiemy się także produkcją profesjonalnych, dopasowanych na miarę potrzeb naszych Klientów wysięgów Long Reach oraz przedłużeń ramion koparek o mniejszych i większych gabarytach. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka dbałość o jakość wprowadzanego przez naszą firmę produktów sprawiły, że dziś – TokFrez należy do ścisłej czołówki wytwórców tego typu osprzętu w skali całego kraju i Europy. Z naszej oferty korzystają zarówno odbiorcy instytucjonalni, jak i małe, średnie oraz największe przedsiębiorstwa.


Mimo wieloletniej obecności na rynku, nadal chcemy się rozwijać

Dziś, po ponad 10 latach od chwili wprowadzenia TokFrez na polski rynek, nie zwalniamy tempa i rozwijamy się równie dynamicznie, jak jeszcze na samym początku naszej przygody, kiedy staraliśmy się o wypracowanie pierwszego miejsca w kategorii wiodącego producenta osprzętu do maszyn budowlanych w Polsce i Europie.

Dziś wierzymy, że przez te wszystkie lata udało się nam wypracować markę godną zaufania, która ma za sobą nie tylko odpowiednie zaplecze technologiczne, ale i zespół specjalistów, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. To jednak nie koniec naszego rozwoju, jesteśmy na etapie wprowadzania robotyzacji zakładu, przyczyni się to do pozyskania kolejnych klientów zagranicznych i krajowych.


Najważniejsze daty

Kontakt / zapraszamy

TOKFREZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Targowisko 559, 32-015 Kłaj
Małopolska
NIP 868-111-68-18
REGON 852735319

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, z chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@tokfrez.pl

W przypadku szczegółowych zapytań, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszym specjalistów, których listę znajdą Państwo pod w zakładce formularz kontaktowy

Mogą zainteresować Cię także:

Karczownik do maszyn powyżej 9 tonKarczownik chwytak do pniWyburzeniowo - sortującyPrzeciwwaga plecakowaPrzedłużenia wysięguPrzystawka niwelującaManipulator do kruszarek stacjonarnychMinikoparkiSzybkozłączaRamki, płyty montażoweTyp Maszyny do 35 tonZ głowicą wychyłuŁyżka do glinyKarczownik hydraulicznyŁyżki specjalistyczneChwytak do podkładów kolejowychManipulatory spawalniczeWidły koparkoweProdukcja uszczelnieńKciuk dociskowy hydrauliczny
Przedłużenia wysięguTyp Typ Typ Przedłużenia wysięguWyburzeniowo - sortującyŁyżka trapezowaŁyżka trapezowaŁyżka do BIG-BAGWersja na 1 siłownikuŁyżka do BIG-BAGSkarpowa ażurowaMinikoparkiŁyżka skandynawskaManipulator do kruszarek stacjonarnychŁyżka skalnaWyburzeniowo - sortującyPodwozia kolejoweSkarpowa ażurowaWersja na 2 siłownikachChwytak do drewnaTiltraton głowica wychylno-obrotowa
wczytywanie

do_gory