Historia firmy

TokFrez jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w produkcji łyżek  trapezowych, skarpowych i hydraulicznych oraz ramion Long Reach w Polsce.

W ciągu prawie 20 lat nieprzerwanego rozwoju, przedsiębiorstwo sięgnęło pozycji lidera rynkowego, co było możliwe m.in. za sprawą profesjonalnego zespołu specjalistów, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rzetelnego podejścia do Klientów i partnerów biznesowych.

Jako producent osprzętu do maszyn budowlanych, zaczynaliśmy ponad 18 lat temu.

Naszą działalność uruchomiliśmy w połowie 2004 r. Pomysłodawcą i założycielem marki TokFrez był Dariusz Zduleczny, którego zaangażowanie i wieloletnia pasja przerodziły się z niewielkiego, zakładu do przedsiębiorstwa zatrudniającej kilkudziesięciu specjalistów. Przełomowy moment w historii firmy TokFrez przypada na budowę pierwszej, dużej i bogato wyposażonej hali produkcyjnej, dzięki której firma zaczęła rosnąć znacznie szybciej od konkurencji.

Wraz z upływem czasu, TokFrez sukcesywnie rozwija zaplecze techniczne, na które składa się cały park technologiczny z nowoczesnymi, wydajnymi urządzeniami i maszynami. W efekcie, nasza jakość produktów i usług sukcesywnie rośnie.

W 2010 r. zdecydowaliśmy, że jako producent osprzętu maszyn budowlanych, zajmiemy się także produkcją profesjonalnych, dopasowanych na miarę potrzeb naszych Klientów wysięgów Long Reach oraz przedłużeń ramion koparek o mniejszych i większych gabarytach. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka dbałość o jakość wprowadzanego przez naszą firmę produktów sprawiły, że dziś – TokFrez należy do ścisłej czołówki wytwórców tego typu osprzętu w skali całego kraju i Europy. Z naszej oferty korzystają zarówno odbiorcy instytucjonalni, jak i małe, średnie oraz największe przedsiębiorstwa.


Mimo wieloletniej obecności na rynku, nadal chcemy się rozwijać

Dziś, po prawie 20 latach od chwili wprowadzenia TokFrez na polski rynek, nie zwalniamy tempa i rozwijamy się równie dynamicznie, jak jeszcze na samym początku naszej przygody, kiedy staraliśmy się o wypracowanie pierwszego miejsca w kategorii wiodącego producenta osprzętu do maszyn budowlanych w Polsce i Europie.

Dziś wierzymy, że przez te wszystkie lata udało się nam wypracować markę godną zaufania, która ma za sobą nie tylko odpowiednie zaplecze technologiczne, ale i zespół specjalistów, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. To jednak nie koniec naszego rozwoju, jesteśmy na etapie wprowadzania robotyzacji zakładu, przyczyni się to do pozyskania kolejnych klientów zagranicznych i krajowych.


Najważniejsze daty

Kontakt / zapraszamy

TOKFREZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Targowisko 559, 32-015 Kłaj
Małopolska
NIP 868-111-68-18
REGON 852735319

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, z chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@tokfrez.pl

W przypadku szczegółowych zapytań, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszym specjalistów, których listę znajdą Państwo pod w zakładce formularz kontaktowy

Mogą zainteresować Cię także:

ŁyżkiKarczownik hydraulicznyInne produktyŁyżka do BIG-BAGManipulatory spawalniczeMaszyny do 9 tonMaszyny do 25 tonMaszyny powyżej 25 tonChwytak do drewnaChwytak do rur i prętówŁyżki specjalistyczneTyp Manipulator do kruszarek stacjonarnychTyp Z głowicą wychyłuChwytak do materiałów sypkichZęby zrywające ripperyŁyżka skalnaPłaszcze okołkowaneWidły koparkowePrzystawka niwelująca
Przedłużenia wysięguMaszyny powyżej 25 tonMinikoparkiŁyżka skalnaWersja na 1 siłownikuPrzystawka niwelującaWersja na 1 siłownikuTiltraton głowica wychylnaWersja na 1 siłownikuRamki, płyty montażoweWersja na 1 siłownikuPrzeciwwaga plecakowaWersja na 2 siłownikachWersja na 1 siłownikuPrzedłużenia wysięguPrzystawka niwelującaŁyżka trapezowaMinikoparkiMinikoparkiPłaszcze okołkowaneMaszyny do 9 tonTiltraton głowica wychylna
wczytywanie

do_gory